top of page
merchupon_1.png

Grąžinimai

Kaip grąžinti vieną arba daugiau prekių? 

Jei norite grąžinti vieną ar daugiau prekių, susisiekite su mumis el. paštu: hello@merchupon.com ir nurodykite savo užsakymo numerį bei daiktus, kuriuos norite grąžinti. Mes patariame visada saugoti siuntimo kvitą, kol gausite patvirtinimą apie siuntinio gavimą. Atminkite, kad jūs esate atsakingi už siuntinį tol, kol prekės nebus grąžintos į mūsų sandėlį. VISADA pridėkite savo vardą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastį prie siuntinio prieš grąžindami jį.

 

Grąžinimo atveju iš ES nepriklausančių šalių (Šveicarijos, Norvegijos, Didžiosios Britanijos) - pridėkite sąskaitos-faktūros originalą ne savo siuntinyje, kad muitinė atpažintų ją kaip grąžinamą prekę ir neapmokestintų jos vėl grąžindami mums. Jei tai nebus padaryta teisingai, mes turėsime atsisakyti siuntinio pasienyje, o jis grįš jums, tada turėsite siųsti iš naujo.

 

Pirkinius galima grąžinti per 7 dienas nuo prekių gavimo dienos. Jūs turite teisę atidaryti pakuotę norėdami patikrinti savo prekes, tačiau produktai turi būti grąžinti nepanaudoti ir su visomis originaliomis pakuotėmis bei etiketėmis ant drabužių, esant tinkamoms sąlygoms. Prekės be etikečių nebus priimamos grąžinimui. Pinigus už prekės grąžinsime per 14 dienų nuo siuntinio grąžinimo (į mūsų sandėlį). Pasiliekame teisę negrąžinti/neišmokėti išlaidų tol, kol negausime prekių iš jūsų arba kol nepateiksite įrodymų, kad prekes išsiuntėte.

 

Atminkite, kad gali užtrukti iki 10 darbo dienų, kol grąžinta suma bus matoma jūsų sąskaitoje. Jei atlikote banko pavedimą iš užsienio, susisiekite su mumis ir pateikite savo IBAN ir BIC tarptautiniam banko pavedimui.

Ar reikia mokėti už grąžinimą? 

 

Taip, kaip nurodyta mūsų taisyklėse ir sąlygose, jūs turėsite sumokėti patys savo pristatymo išlaidas. Mes vis dar esame auganti įmonė ir negalime sau leisti siūlyti nemokamo pristatymo bei grąžinimo paslaugų kartu, tačiau jūs galite pasirinkti savo siuntimo būdą. Primygtinai rekomenduojame gauti pašto siuntos gavimo įrodymą iš pašto/siuntėjo, nes mes negalime būti atsakingi už pakuotes, kurios neatvyksta.

 

Kaip ir kur turi grąžinti pažeistas / brokuotas prekes?

Kadangi prekės gaminamos individualiai pagal užsakymus, jas galima grąžinti per 5 dienas nuo prekių gavimo dienos, tik tuo atveju, jei jos buvo brokuotos. Jei kuri nors jūsų gauta prekė buvo sugadinta, susisiekite su mumis tiesiogiai naudodamiesi mūsų internetine forma skiltyje „pristatymo klausimai“ ir nurodykite užsakymo numerį bei problemos aprašymą ar rašykite el. paštu hello@merchupon.com. Mes susisieksime su jumis ir paprašysime nuotraukos, norėdami geriau suprasti situaciją ir sužinoti, kas galėjo nutikti, tada paaiškinsime, kaip elgtis atsižvelgiant į kiekvieną atvejį atskirai.

 

Kaip galiu grąžinti/pasikeiti prekę?

 

Jei gavote prekę su trūkumais/defektais, praneškite mums iškart po jos gavimo, ne vėliau kaip per 5d. nuo pristatymo. Prekės gali būti grąžintos ar pakeistos, jei jos yra nenaudotos ir nepažeistos, jei prekė neprarado prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.), grąžinama prekė yra pateikta su visa gamintojo dokumentacija ir originalia pakuote.

 

Kadangi prekės yra gaminamos individualiai pagal užsakymą, jas pasikeisti galite tik tuo atveju jei turime reikiamą dydį sandelyje, norėdami sužinoti susisiekite su mumis hello@merchupon.com ne vėliau kaip per 14 dienų ir atminkite, kad prekė turi būti tokia pati nauja, su etiketėmis ir pakuote, kad galėtumėte ją grąžinti.

 

www.merchupon.com gali atsisakyti priimti produktą, jei pasikeitė produkto išvaizda ir yra kokių nors trūkumų.

Kaip man žinoti prekės grąžinimo statusą?

Kai gausime jūsų prekes, mes susisieksime su jumis tiesiogiai el. paštu, kurį naudojote pateikdami užsakymą. Tada mes patvirtinsime grąžinimą arba patvirtinsime grąžinamosios išmokos statusą, atsižvelgiant į kiekvieną atvejį atskirai.

Return Policy: Shipping Policy
merchupon_1.png
bottom of page