top of page
merchupon_1.png

Pristatymas

Koks pristatymo laikas?

Lietuva: 1-5 darbo dienos nuo išsiuntimo.

ES užsakymai: 2–10 darbo dienos nuo išsiuntimo.

Norvegija ir Šveicarija: 5-14 darbo dienų nuo išsiuntimo.

 

Iš anksto užsakytos prekės:

 

Prekės pagaminimas gali užtrukti iki 3 savaičių.

 

Kokios pristatymo kainos?

 

Visiems užsakymams Lietuvoje taikomas 3€ pristatymo mokestis. Užsakymams virš 100€ pristatymas Lietuvoje - nemokamas. 23 € už užsakymus iš Bulgarijos, Graikijos, Kroatijos ir Rumunijos. 18 € užsakymų iš Italijos, Ispanijos, Portugalijos. Mes imame 18 € užsakymų iš Italijos, Ispanijos, Portugalijos. 15 € užsakymų iš Airijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Suomijos, Švedijos, Austrijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Vengrijos, Belgijos, Čekijos, Liuksemburgo, Olandijos, Slovakijos, Vokietijos. 10 € už užsakymus iš Lenkijos, Latvijos, Estijos. Atminkite, kad tai taikoma tik siunčiamai siuntai, jūs esate atsakingi už siuntos grąžinamą ir bet kokius galimus importo mokesčius.

 

Šeštadienį / sekmadienį pateikti užsakymai bus pristatyti antradienį. Atokiose vietose siuntimas gali užtrukti iki dviejų darbo dienų.

 

Visus užsakymus iš Lietuvos pristatysime per kurjerį. Prašome suprasti, kad mes turėsime jus apmokestinti už antrą siuntą tuo atveju, jei jūsų siuntinys automatiškai grįš į mūsų sandėlį ir jūs norėsite, kad jis būtų išsiųstas kitu metu. Bus galimybė paprašyti kurjerio palikti siuntą DPD paštomate, iš kur galėsite atsiimti prekę.

 

Kilus klausimams mes raginame jus susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, naudojantis mūsų kontaktine forma svetainėje (www.merchupon.com)

 

Su kokiomis pristatymo įmonėmis dirbame? 

 

„MERCH UPON“ (www.merchupon.com) siunčia užsakymus per „DPD Lietuva“ tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse. Šiuo metu mes dirbame Europos Sąjungoje, Norvegijoje, Šveicarijoje.

 

Ką daryti jei pasikeitė jūsų pristatymo adresas? 

Jei jūsų pristatymo adresas pasikeitė ir tai turi įtakos jau pateiktam užsakymui, susisiekite su mumis kuo greičiau elektroniniu paštu mūsų svetainėje: hello@merchupon.com. Jei užsakymas dar nebuvo išsiųstas, galėsime pakeisti pristatymo adreso informaciją. Jei užsakymas jau buvo išsiųstas, turėsime palaukti, kol jis bus grąžintas į mūsų sandėlį, kad vėl jį išsiųstume teisingu adresu.

 

Kokias pristatymo vietas galite pasirinkti?

Galite pasirinkti, kad užsakymas būtų pristatytas jūsų asmeniniu namų, ar darbo adresu.

 

Kaip galiu sekti savo siuntą?

 

Kai užsakymai siunčiami per DPD, vežėjas jums atsiųs el. laišką, kai paims jūsų siuntinį, ir pateiks jums sekimo informaciją.

Nepristatyti siuntiniai?

Jei jūsų siuntinio nepavyko pristatyti (dėl jūsų nebuvimo arba tuo atveju, jei vežėjui nepavyko rasti adreso), jis tam tikrą laiką bus laikomas DPD atsiėmimo vietoje. Jei jūs neatsiimsite siuntos per 7 darbo dienas, siunta bus grąžinta siuntėjui (mūsų sandėlyje Lietuvoje). Tokiu atveju turėsime palaukti, kol siuntinys vėl mus pasieks, kad galėtume jums dar kartą jį atsiųsti, įsitikinę, kad visi mūsų turimi duomenys yra teisingi.

Shipping Policy: Shipping Policy
merchupon_1.png
bottom of page